Děláme to, co umíme a děláme to s láskou

Projekty roku 2011

09.01.2011 15:07

Program Péče o krajinu - Kokořínsko nabývá na intenzitě a pro letošní rok je v přípravě několik důležitých projektů. Jako každoročně půjde hlavně o péči na TTP pod mojí "ochranou" , tj několik hektarů luk s ručním sečením, sušením sena. Mezi pravidelnou péči se zařadil i na podzim 2010 založený extenzivní VK sad, který bude pravděpodobně v letošním roce rozšířen o dalších 15 stromků.

V jednání je několik projektů, např obnova dalšího extenzivního VK sadu v CHKO proti Kravařskému nádraží. Jedná se o cca 6000mplochy, s několik původními stromy. Stejně tak začínají jednání o obnově několika km neprostupných polních cest. Které jak pevně věřím poskytnou v budoucnu oporu nově vybudovaným turistickým trasám, včetně podpory pro mnou tolik milované hippostezky.

Ve výstavbě je internetový portál www.navenkov.info kde chci shromažďovat veškeré informace, které pomohou k rozvoji turistického ruchu v "mém" kraji. Budou zde informace o kulturních/přírodních památkách, o turistických trasách, snad v budoucnu i možnost vyjížděk s koňmi na hippostezkách, o možnostech ubytování - kemp/penzion, kde se dobře najíst, prostě jak si maximálně užít volný čas stravený v malebné části Českolipska.

Plánů je hodně, síly a odhodlání ještě víc.

Kontakt

Martin Horňák

infozavináčpeceokrajinu.cz

IČO: 76444554

telefon není, bylo příliš mnoho telefonního spamu
Datová schránka ID: sm7h9ru
Bankovní spojení č.ú.:
670100-2207263800/6210

Vyhledávání

© 2009 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba webu zdarma s WebnodeWebnode